نظافت و شستشو

لوازم شستشو و نظافت

کمتر کسی رو میشه پیدا کرد که نظافت شخصی و منزل براش اهمیت نداشته باشه. خانم ها در این امر همیشه حساس تر و به مراتب اهیمت بیشتری می دهند. فروشگاه اینترنتی بانه هیتاچی هم برای نظافت و شستشو اهمیت بسیاری قائل است. از این رو تمامی وسایل مورد نیاز برای نظافت را همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، جاروبرقی و غیره را فراهم آورده اس...

لوازم شستشو و نظافت

کمتر کسی رو میشه پیدا کرد که نظافت شخصی و منزل براش اهمیت نداشته باشه. خانم ها در این امر همیشه حساس تر و به مراتب اهیمت بیشتری می دهند. فروشگاه اینترنتی بانه هیتاچی هم برای نظافت و شستشو اهمیت بسیاری قائل است. از این رو تمامی وسایل مورد نیاز برای نظافت را همچون ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، جاروبرقی و غیره را فراهم آورده است تا در فراهم آوردن نظافت و پاکیزگی سهم خورا داشته باشد. شما با انتخاب و سفارش هر یک از وسایل شستشو و نظافت مورد نیاز خود میتوانید با استفاده از تحویل اکسپرس ما از طریق حمل اختصاصی در کمترین زمان ممکن سفارش خود را دریافت و پس از تایید سلامت از طریق شرکت های گارانتی کننده همکار ما نصب و راه اندازی فرمایید. لازم به ذکر است کلیه محصولات از گارانتی 2 ساله وخدمات 60 ماهه معتبر برخوردار بوده و در طی زمان همچنان بانه هیتاچی را در کنار خود خواهی داشت.

بیشتر

نظافت و شستشو 18 محصول وجود دارد

زیرشاخه ها

  • ماشین لباسشویی

    خرید ماشین لباسشویی 

    شاید می شود گفت ماشین لباس شویی حالا جز وسایل اساسی منزل حساب میشه. با گذشت زمان و ماشین شدن زندگی ماشین لباس شویی اولین دستیار ما در نظافت منزل است تا قسمت زیادی از وقتمان، انرژی انسانی و منابعی چون آب صرفه جویی شود. ماشین لباسشویی های امروزه با بهره از تکنولوژی های زیادی میشه گفت از خود ما بهتر می توانند لباس ها رو تمیز کنند. ما بهترین ماشین لباشویی های هیتاچی و با امکاناترین ماشین لباسشویی های گرنیه را فراهم کردیم تا شما با بهره از مشخصات آنها بهترین انتخاب را برای خرید ماشین لباسشویی انجام بدهید. 

  • ماشین ظرفشویی
  • جارو برقی
نمایش 1 - 18 از 18 آیتم
نمایش 1 - 18 از 18 آیتم

فروش ویژه

کاتالوگ

سازنده
گارانتی