دورود دوستان

روشهای ارسال به انتخاب مشتری

ارسال با پیک اختصاصی (پرداخت در محل)

در این حالت هزینه ارسال کالا بیشتر بوده ولی کالا صد در صد بطور تضمینی برای خریدار ارسال میشود . وخریدار قبل از ارسال هزینه حمل و نقل محاسبه شده تحت سیستم سایت را پرداخت آنلاین بانکی یا واریز به حساب نموده و سفارش خود را بطور کامل ثبت مینماید و سپس کالا برای خریدار در اسرع وقت فرستاده میشود و در فاصله زمانی بین 1 الی 3 روز به خریدار تحویل داده میشود در این حالت کالا بیمه حمل ونقل و ضمانت نامه تست دارد و پیک موظف است کالا را در محل مورد نظر صحیح و سالم به مشتری تحویل نماید . در صورت مشاهده هر گونه مشکلی خریدار میتواند با هماهنگی فروشگاه کالا را بلافاصله توسط همان پیک مرجوع نماید بدون اینکه هیچ گونه مبلغی پرداخت نماید و فروشگاه موظف است تا کالای سالم را دوباره برای خریدار ارسال نماید و بعد از تست مبلغ کالا را توسط پیک دریافت نماید .

ارسال به باربری (خرید نقدی)

در این نحوه ارسال که غالبا برای شهرهای دور اتخاذ گردیده و برای مسیرهای دور بسیار مقرون بصرفه میباشد که کالا از طریق باربری ارسال شود و مشتری به محض ثبت سفارش باید کل مبلغ محاسبه شده تحت سیستم سایت را پرداخت آنلاین بانکی و یا واریز بحساب نماید و سفارش خود را ثبت نهایی کرده سپس ارسال از طریق باربری برای وی انجام میگیرد و طی فاصله زمانی 2 الی 5 روز کاری به شهر مقصد رسیده و مشتری توسط همان باربری جهت دریافت کالا مطلع میگردد. در این حالت نیز کالا بیمه حمل و نقل بوده و هر گونه مشکل بوجود آمده در طی مسیر توسط باربری بیمه بوده و جبران خسارت توسط باربری انجام میگیرد . در ضمن خریدار با تماس فروشگاه را از مشکل بوجود آمده مطلع مینماید تا کارشناسان ما مسئله را همزمان پیگیری کنند .

ارسال از طریق پست (خرید نقدی)

 اکثرا اجناس و کالاهایی که بسته بندی آنها از 60*60 سانتی متر کمتر است از این روش برای خریداران ارسال میگردد. در این حالت نیز همانند ارسال با باربری خریدار کل مبلغ محاسبه شده تحت سیستم سایت را پرداخت آنلاین بانکی یا واریز به حساب نموده و بعد از ثبت نهایی سفارش خود از طریق پست برای وی ارسال میگردد و طی فاصله زمانی 2 الی 3 روز کاری به خریدار تحویل داده میشود.

فروش ویژه